San Jose Sharks - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 04. 11. 2016 v 03:30 SEČ
  SJS CGY  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2016 04:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 04:30San Jose SharksSJS-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 04:00San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:1pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2016 01:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2016 02:30Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals1:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks1:2pPreviewReviewVideo
12. 02. 2016 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames5:6sPreviewReviewVideo
12. 01. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
09. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2015 04:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2015 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
05. 02. 2015 04:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2015 04:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:4pPreviewReviewVideo
07. 12. 2014 04:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
27. 11. 2014 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks106401225:241-00-09-14-0-02-4-06-41L
CGY Calgary Flames11461932:402-11-14-72-4-02-2-14-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks4400811:41-00-04-04-04W
CGY Calgary Flames6240419:231-00-01-52-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames5221513:171-11-13-22-31L
SJS San Jose Sharks6240414:200-00-05-12-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14139San Jose Sharks SJS-CGY Calgary Flames62631640

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
abonentaveomarbarsa14barybastrbelo26berry65
blackhawksblazinckkvvlkdesspidilitdindaexxe
fargogolohinaulthojanhoooryica62ignac75
imagineczinanajarynjurcakorikubalinkunty8
lspamafomakermaly.petkomarek123marimathieu-29
matys1979mikilikumilan49milan52milda18mojmir67moog
myke91nikexxx10nkono2011nykosondispackova.ivetpaul68
petepetterson76pixieplisa132czpopelkaputenkarichkob
rocky84silvia7sukynn1th0ms0nwitazdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesgajdy38krko69medvedmtlpetrsson

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
mario1987kozarmilan66rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dindafargofunesgajdy38hinaulthoooryica62
jarynlspamilan52mojmir67mtlondisrocky84
silvia7th0ms0n

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14bastrbelo26berry65blackhawksblazin
dilitexxeimagineczjurcakorikrko69kunty8
mafomakermaly.petkomarek123marimario1987kozarmathieu-29
matys1979medvedmikilikumilan49milan66milda18moog
myke91nkono2011nykospackova.ivetpaul68petrssonpetterson76
pixieputenkarichkobsukynn1wita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2240518
NJDNJD - COLCOL3320419
NYINYI - ANAANA8126157
WSHWSH - LAKLAK2312517
CBJCBJ - TORTOR9116617
STLSTL - WPGWPG111141012
DALDAL - BOSBOS1385913
EDMEDM - MINMIN10106419
SEASEA - DETDET2501518
VANVAN - CARCAR2222419
VGKVGK - TBLTBL1781616

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]