New York Rangers - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 19. 12. 2013 v 02:00 SEČ
  NYR PIT  
Rangers se domácí zápasy v poslední době vůbec nedaří. Dnes to pro ně bude šesté utkání před vlastními fanoušky v řadě, ale tým dokázal vyhrát jen v tom úplně posledním měření sil proti Calgary. Tehdy dokonce uspěl až po nájezdech. Na Pittsburgh však mají Jezdci dobré vzpomínky z letošní sezony. V prvním vzájemném zápase totiž vyhráli přesvědčivě 5:1 a to dokonce před domácím publikem. Otazník se vznáší nad startem Evgenie Malkina. Právě on a Sidney Crosby mají výbornou formu. Ruský útočník má z 19 posledních zápasů bilanci 6+25, kanadský hrdina ze ZOH ve Vancouveru 9+12 ve 14 zápasech. Do branky domácích půjde Henrik Lundqvist, za hosty by měl chytat Marc-Andre Fleury.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 12. 2013 02:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
16. 12. 2013 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3sPreviewReviewVideo
13. 12. 2013 01:00New York RangersNYR-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo
11. 12. 2013 01:30New York RangersNYR-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2013 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 12. 2013 02:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
17. 12. 2013 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2013 01:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
14. 12. 2013 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2013 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2013 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2013 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
04. 04. 2013 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins6:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2013 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2013 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2013 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:6PreviewReviewVideo
06. 04. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2012 00:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
22. 02. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
20. 01. 2012 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins352410149108:753-12-023-1215-3-09-7-19-14W
NYR New York Rangers34161713376:912-11-021-136-9-110-8-04-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins1815303060:342-02-011-79-18W
NYR New York Rangers166911338:411-11-08-82-81W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1810802038:501-00-013-58-21W
PIT Pittsburgh Penguins179711948:411-10-012-55-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10541New York Rangers NYR-PIT Pittsburgh Penguins1429485426

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
aveomardekerinanalspamafomaly.petkomarty7896
mathieu-29michallmilda18ondispandolfopetetesous

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
bluestarcasper4593colorado82desspidubo197excelentfargo
funesgolohonzas114ignac75kracakrivim.beranek
medvedmilosekmirek65mtlnastanjumypackova.ivet
pencepchewpeterpetterson76richkobromikdrwshane76wolf
8oveckin8

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
andrew92balounbalu110barsa14blackhawksblindbulldozzer
cacacipka78coolneedejfikdilitdindaflyers28
gasstheatleyheckerthinaulthojanjevcinjogurt7
josephlavacalosakluky13makermarimatys1979
milan52nkono2011oskypahzilapaul68peirapetrsson
pixiepopelkapredakputenkarashitrichisery99
smiderssolverspalinistan_waystrelmistrsukynn1

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14blackhawksblindcacacasper4593cipka78colorado82
coolneedejfikdekerdilitdindadubo197fargo
flyers28gasstgoloheckerthinaulthonzas114jevcin
jirik19jogurt7kracakrivilavacamafomaker
maly.petkomarty7896mathieu-29medvedmilan52milda18mirek65
mtlnastanjumyondispahzilapandolfopaul68
petepixiepredakrichkobshane76smidersspalini
strelmistrsukynn1tesouswolfxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
andrew92balounbalu110bluestarbulldozzerfunesheatley
losaklspamarimatys1979m.beranekmichallosky
packova.ivetpeirapeterpetrssonpetterson76putenkarichi
romikdrwsery99solverstan_way8oveckin8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]