St. Louis Blues - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 26. 03. 2006 v 03:00 SEČ
  STL COL  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 03. 2006 03:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
24. 03. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames2:7PreviewReviewVideo
22. 03. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks0:6PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 03. 2006 03:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
22. 03. 2006 18:30Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche5:4pPreviewReviewVideo
20. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche0:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2006 02:00San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche6:5PreviewReviewVideo
14. 03. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
10. 01. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues6:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche703825783248:2165-73-524-4621-8-517-17-25-51L
STL St. Louis Blues6820371151176:2487-114-730-3811-17-59-20-63-75L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche34218547127:982-51-512-226-44W
STL St. Louis Blues33111752795:1255-52-314-195-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche361717236121:1183-22-012-244-61L
STL St. Louis Blues3592062481:1232-62-416-194-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]