MSJ 2012: Česká reprezentace deklasovala na úvod výběr Dánska

28. 12. 2011, 10:12 » Mistrovství světa - Autor: Pavel Nadrchal

NHLportal.cz
(zdroj: NHLportal.cz)
První vystoupení na mistrovství světa juniorů 2012 v Kanadě české reprezentaci vyšel dokonale. Česká reprezentace deklasovala na úvod výběr Dánska v poměru 7:0! První třetina byla ukázkou marnosti našich svěřenců. Přestříleli Dány v poměru 16:2, ale kromě branky Hertla ze šesté minuty se neprosadili.

Druhá třetina už byla lepší a zlomový okamžik a definitivní "pojistku" dali čeští hráči na začátku třetí třetiny.

Po vítězství nad outsiderem čeká výběr trenéra Miroslava Přerosta další zápas v těžké skupině B v noci na čtvrtek od 2:00 SEČ proti domácí Kanadě.