Brankář Stuart Skinner udělal minelu a Edmonton prohrál

22. 10. 2023, 08:10 » Videa - Autor: Pavel Nadrchal

NHLportal.cz
(zdroj: NHLportal.cz)
Dnes v noci nebo spíše nad ránem evropského času jsme byli svědky duelu Edmontonu Oilers a Winnipegu Jets. Zápas moc krásy nepobral, ale stalo se něco, co bude muset Stuart Skinner ihned hodit do dalších zápasů za hlavu.

Domácí Olejáři začali zhurta. V první třetině přestříleli Tryskáře z Winnipegu 19:6 a už v sedmé minutě se ujali vedení 2:0. Do konce první třetiny ještě Winnipeg snížil z přesilové hry. Následně, tedy od druhé třetiny, už to byl velice bídný hokej, hokej bez nápadu.

Až na konec druhé třetiny, kdy Edmonton dostal výhodu hrát přesilovou hru, když si za sekání šel "odpočinout" Mason Appleton. Přesilová hra se blížila ke konci, až se odehrála situace, kterou můžete vidět na videu níže.

Edmonton Oilers má dobrý útok, ale slabou obranu a tristní brankáře. A to je i jeden z důvodů, proč tento tým nemá šanci a v nejbližší době ani mít nebude, aby získal Stanley Cup.