Montreal Canadiens - St. Louis Blues (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 11. 02. 2024 v 19:00 SEČ
Centre Bell
(diváků: 21105)
2 MTL

STL 7

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MTL101
STL313
Po třetinách1:31:42:7

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MTL81311
STL151011
Po třetinách8:1521:2532:36

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MTL290/32254.0%1199
STL383/51246.0%15817

Přehled gólů

1. třetina
00:25STL0:1videoStř. zápěstímG: Alexey Toropchenko (8)A: Oskar Sundqvist (13)A: Torey Krug (20)
05:05STL0:2videoStř. golfemG: Colton Parayko (9)A: Kasperi Kapanen (11)
10:23MTL1:2videoStř. příklepemG: Nick Suzuki (17)A: Juraj Slafkovsky svk (14)A: Mike Matheson (32)
15:20STL1:3videoStř. zápěstímPPG: Jordan Kyrou (16)A: Robert Thomas (37)A: Torey Krug (21)
2. třetina
17:49STL1:4videoStř. zápěstímG: Nathan Walker (4)A: Brayden Schenn (16)A: Torey Krug (22)
3. třetina
00:31STL1:5videoStř. zápěstímPPG: Robert Thomas (18)A: Nick Leddy (16)A: Jake Neighbours (5)
03:06MTL2:5videoTečG: Joel Armia (9)A: David Savard (8)A: Jayden Struble (3)
07:14STL2:6videoStř. zápěstímPPG: Jake Neighbours (18)A: Robert Thomas (38)A: Torey Krug (23)
15:33STL2:7videoStř. zápěstímG: Jordan Kyrou (17)A: Robert Thomas (39)A: Torey Krug (24)

Přehled vyloučení

1. třetina
05:18STL5 minSammy BlaisNaražení na hrazení (Jordan Harris)
05:18STL10 minSammy Blais
15:13MTL2 minJayden StrubleHákování (Alexey Toropchenko)
18:12MTL2 minNick SuzukiSekání (Jordan Kyrou)
2. třetina
05:11STL2 minOskar SundqvistNafilmování pádu (trest odseděl Jake Neighbours)
05:11MTL2 minKaiden GuhlePodražení (Oskar Sundqvist)
05:11STL2 minOskar SundqvistPodražení (Michael Pezzetta)
13:13MTL2 minJuraj Slafkovsky svkDržení (Kevin Hayes)
19:27MTL2 minMichael PezzettaDržení (Kevin Hayes)
19:39STL2 minTorey KrugSekání (Joel Armia)
19:39MTL2 minJoel Armia (Torey Krug)
3. třetina
06:43MTL2 minMike MathesonPodražení (Brandon Saad)
11:40STL2 minBrayden SchennPodražení (Cole Caufield)
18:23MTL10 minJayden StrubleOsobní trest
18:23STL10 minPavel BuchnevichOsobní trest
19:00STL5 minJake NeighboursBitka (Johnathan Kovacevic)
19:00MTL5 minJohnathan KovacevicBitka (Jake Neighbours)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MTL34Jake Allen 22 - 260 - 07 - 1029 - 3680.56%060:00
MTL35Sam Montembeault
STL50Jordan Binnington 27 - 291 - 12 - 230 - 3293.75%060:00
STL30Joel Hofer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Nick SuzukiCentr101+122000052%20:18
40Joel ArmiaPravé křídlo101+12431000%15:02
8Mike MathesonObránce011+12414000%27:34
20Juraj Slafkovsky svkLevé křídlo011+12320000%20:11
47Jayden StrubleObránce011-112121000%18:56
58David SavardObránce011-20100000%20:55
15Alex NewhookCentr000+103100067%15:59
17Josh AndersonPravé křídlo000-4012000100%14:49
21Kaiden GuhleObránce000-12020000%24:12
22Cole CaufieldPravé křídlo000+10300000%18:55
26Johnathan KovacevicObránce000-15022000%18:11
54Jordan HarrisObránce000-10000000%01:34
55Michael PezzettaLevé křídlo00002030000%10:54
56Jesse YlonenPravé křídlo00000200000%10:38
70Tanner PearsonLevé křídlo000-30330000%15:06
71Jake EvansCentr000-301010060%17:56
74Brandon GignacCentr000003100060%11:40
89Joshua RoyPravé křídlo000001000050%11:28

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
47Torey KrugObránce055-12203000%20:08
18Robert ThomasCentr134004000041%18:20
25Jordan KyrouCentr202+10700000%13:10
63Jake NeighboursLevé křídlo112+2511100100%17:54
13Alexey ToropchenkoPravé křídlo101+20401000%15:43
26Nathan WalkerLevé křídlo101+10140000%14:14
55Colton ParaykoObránce101+20204000%25:15
4Nick LeddyObránce011+20112000%23:05
10Brayden SchennCentr011+123010025%19:08
42Kasperi KapanenPravé křídlo011+10220000%18:24
70Oskar SundqvistCentr011+142210050%14:56
6Marco ScandellaObránce00000121000%16:23
12Kevin HayesPravé křídlo000-103000067%13:34
20Brandon SaadLevé křídlo000-10101000%13:19
43Calle RosenObránce00000001000%14:03
51Matthew KesselObránce00000101000%16:07
79Sammy BlaisLevé křídlo00001500000100%00:48
89Pavel BuchnevichLevé křídlo000+1101000033%16:24

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Torey Krug
Torey Krug
G: 0, A: 5, P: 5
S: 2, +/-: -1
Jordan Kyrou
Jordan Kyrou
G: 2, A: 0, P: 2
S: 7, +/-: +1
Robert Thomas
Robert Thomas
G: 1, A: 3, P: 4
S: 4, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Travis Gawryletz
#67 - Travis Gawryletz
Tyson Baker
#88 - Tyson Baker

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23794Montreal Canadiens MTL-STL St. Louis Blues22117529

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
abonentdindaexxefrancoagasstgolohojan
ignacignac75jabkinkorilacroixlordkingmafija
maly.petkomtlpackova.ivetpeterykpetrzelsilvia7struntz
twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alexander1986ckkvvlkdilitjarynjindrich73juventus1kerry
klindom.beranekpetepispet

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
ganco1charlica62matys1979petrssonstanley3210thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986exxeica62lordkingm.beranek

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitdindafrancoaganco1gassthojan
charlignacjabkinjindrich73juventus1kerryklindo
korimafijamaly.petkomatys1979mtlpackova.ivetpeteryk
petrssonpetrzelpispetsilvia7stanley3210struntzthajskemenu
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CARCAR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-NJDNJD04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 02. 2024 01:00
MTLMTL-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 02. 2024 04:00
VANVAN-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - WSHWSH1961224
FLAFLA - BUFBUF2701917
MTLMTL - ARIARI2153422
PHIPHI - TBLTBL2915916
TORTOR - VGKVGK2241423
MINMIN - CARCAR410121510
NSHNSH - OTTOTT22231214
WPGWPG - STLSTL25111016
CGYCGY - LAKLAK9143817
COLCOL - DALDAL111051114
VANVAN - PITPIT2630224
SJSSJS - NJDNJD1621720

Narozeniny hráčů

27.02.Modry, Jaroslav53 let
27.02.Sauve, Philippe44 let
27.02.Curry, John40 let
27.02.Coburn, Braydon39 let
27.02.Wyman, James38 let
27.02.Jeffrey, Dustin36 let
27.02.NYICizikas, Casey33 let
27.02.Almquist, Adam33 let
27.02.MTLMatheson, Mike30 let
27.02.Highmore, Matthew28 let
27.02.Siebenaler, Blake28 let
27.02.SJSSmith, Givani26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.02.PHIRistolainen- horní část těla
26.02.CARChatfield- horní část těla
26.02.PHIDrysdale- rameno
26.02.PITRust- horní část těla
25.02.DALSeguin- dolní část těla
25.02.WSHOshie- horní část těla
24.02.NYIMayfield- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]