Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 06. 12. 2021 v 02:00 SEČ
Canada Life Centre
(diváků: 14461)
6 WPG

TOR 3

1079,- Kč
1305,- Kč
FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
WPG141
TOR120
Po třetinách1:15:36:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
WPG131216
TOR121112
Po třetinách13:1225:2341:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WPG213/52552.3%9818
TOR312/51547.7%747

Přehled gólů

1. třetina
04:05WPG1:0videoBekhendPPG: Pierre-Luc Dubois (12)A: Blake Wheeler (11)A: Mark Scheifele (8)
16:08TOR1:1videoStř. příklepemPPG: Michael Bunting (7)A: Pierre Engvall (6)A: Nick Ritchie (7)
2. třetina
01:51WPG2:1videoBekhendG: Andrew Copp (7)A: Neal Pionk (13)A: Nate Schmidt (12)
04:54WPG3:1videoStř. zápěstímG: Evgeny Svechnikov (2)A: Dominic Toninato (2)A: Jansen Harkins (3)
07:38WPG4:1videoStř. zápěstímPPG: Kyle Connor (15)A: Pierre-Luc Dubois (10)A: Blake Wheeler (12)
10:45WPG5:1videoStř. golfemG: Nikolaj Ehlers (9)A: Andrew Copp (13)A: Nate Schmidt (13)
14:20TOR5:2videoStř. zápěstímPPG: Auston Matthews (15)A: John Tavares (15)A: William Nylander (14)
15:46TOR5:3videoStř. zápěstímG: Ondrej Kase cze (6)A: Rasmus Sandin (8)A: Justin Holl (1)
3. třetina
08:14WPG6:3videoStř. zápěstímPPG: Mark Scheifele (6)A: Kyle Connor (12)A: Neal Pionk (14)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:05TOR2 minWayne SimmondsSekání (Jansen Harkins)
05:01TOR2 minJake MuzzinDržení (Kristian Vesalainen)
14:12WPG2 minPierre-Luc DuboisPodražení (David Kampf cze)
18:55WPG2 minNate SchmidtNedovolené bránění (Michael Bunting)
2. třetina
06:18TOR2 minMichael BuntingHrubost (Brenden Dillon)
12:31WPG2 minDominic ToninatoHákování (Alexander Kerfoot)
13:28WPG2 minBlake WheelerPodražení (Rasmus Sandin)
3. třetina
04:30TOR2 minAuston MatthewsHrubost (Pierre-Luc Dubois)
04:30WPG2 minPierre-Luc DuboisHrubost (Auston Matthews)
07:30TOR2 minWayne SimmondsKrosček (trest odseděl John Tavares)(Jansen Harkins)
07:30TOR10 minWayne SimmondsOsobní trest
13:51WPG5 minBrenden DillonBitka (Kyle Clifford)
13:51TOR5 minKyle CliffordBitka (Brenden Dillon)
16:44WPG2 minJansen HarkinsHrubost (trest odseděl Nikolaj Ehlers)(Michael Bunting)
16:44TOR2 minMichael BuntingHrubost (Jansen Harkins)
16:44WPG2 minJansen HarkinsKrosček (Michael Bunting)
19:25TOR2 minWayne SimmondsHrubost (trest odseděl John Tavares)(Josh Morrissey)
19:25WPG2 minLogan StanleyHrubost (Wayne Simmonds)
19:25TOR2 minWayne SimmondsHrubost (Logan Stanley)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WPG37Connor Hellebuyck (výhra)25 - 260 - 07 - 932 - 3591.43%060:00
WPG1Eric Comrie
TOR60Joseph Woll (prohra)27 - 303 - 35 - 835 - 4185.37%060:00
TOR36Jack Campbell

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Andrew CoppCentr112+204030269%18:49
55Mark ScheifeleCentr112-101211041%18:58
80Pierre-Luc DuboisLevé křídlo112+241310047%14:51
81Kyle ConnorLevé křídlo112-1040002-18:57
4Neal PionkObránce022+1030140-22:30
26Blake WheelerPravé křídlo022-1220210-17:42
88Nate SchmidtObránce022+1211210-18:06
27Nikolaj EhlersLevé křídlo101+2071200-14:29
71Evgeny SvechnikovLevé křídlo101+1011001-08:24
12Jansen HarkinsCentr011+1411000-08:39
21Dominic ToninatoCentr011+121110156%09:59
2Dylan DemeloObránce0000012100-17:30
5Brenden DillonObránce0000511200-17:47
17Adam LowryCentr000002510150%15:54
25Paul StastnyCentr000002001167%13:51
44Josh MorrisseyObránce000+1030000-20:12
64Logan StanleyObránce000+1244110-19:33
93Kristian VesalainenLevé křídlo0000023000-12:04

#TOR Toronto Maple LeafsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
25Ondrej Kase czePravé křídlo1010041000-14:15
34Auston MatthewsCentr101-123100050%21:37
58Michael BuntingLevé křídlo1010420000-15:53
3Justin HollObránce011+1000000-20:06
20Nick RitchieLevé křídlo011-2001100-13:04
38Rasmus SandinObránce011-1010110-13:37
47Pierre EngvallLevé křídlo011-103301045%13:19
88William NylanderPravé křídlo0110030002-18:43
91John TavaresCentr011006000047%19:39
8Jake MuzzinObránce000-1212011-17:58
15Alexander KerfootCentr000+1030000-16:13
19Jason SpezzaCentr000002110038%19:50
24Wayne SimmondsPravé křídlo000-11800000-06:14
37Timothy LiljegrenObránce000-1020100-15:57
43Kyle CliffordLevé křídlo000-1502010-08:12
44Morgan RiellyObránce000-1042101-24:55
64David Kampf czeCentr000-101111057%13:41
78TJ BrodieObránce000-1001100-19:08

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Blake Wheeler
Blake Wheeler
G: 0, A: 2, P: 2
S: 2, +/-: -1
Pierre-Luc Dubois
Pierre-Luc Dubois
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +2
Mark Scheifele
Mark Scheifele
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: -1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brad Meier
#34 - Brad Meier
Reid Anderson
#49 - Reid Anderson
Travis Toomey
Travis Toomey
Ben O'Quinn
Ben O'Quinn

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20555Winnipeg Jets WPG-TOR Toronto Maple Leafs61714327

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
alexander1986aveomarctibor88dukyinanamtl

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitemmettfrancoagolohojancharlica62
jarynjuventus1kracamaly.petkom.beranekmoognuovacchinni
ondonpackova.ivettwister

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentdindaelguajeflyers66forward01funesignac75
kerrykrab88matys1979petterson76rockysilvia7tatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ica62moogrocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkctibor88dilitdindaelguajeemmett
flyers66forward01francoafuneshojancharljuventus1
kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranekmtlnuovacchinni
ondonpackova.ivetpetterson76silvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PITPIT-DETDET2:3s(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
NYRNYR-MINMIN2:3(2:0, 0:2, 0:1)Review
CHICHI-COLCOL4:6(0:0, 0:2, 4:4)Review
ARIARI-BOSBOS1:2(1:1, 0:1, 0:0)Review
DALDAL-WSHWSH0:5(0:3, 0:2, 0:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 10. 02. 2022 02:00
DALDAL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - ANAANA61681312
PHIPHI - LAKLAK96151510
STLSTL - WPGWPG2541817
FLAFLA - SJSSJS1721018
MTLMTL - EDMEDM3215117
DETDET - TORTOR1911414
TBLTBL - VGKVGK1631513
CARCAR - NJDNJD2010117
ARIARI - BUFBUF1254414
CGYCGY - VANVAN1083513
NYRNYR - SEASEA1411211
PITPIT - LAKLAK75367
CARCAR - SJSSJS1330211

Narozeniny hráčů

29.01.Hasek, Dominik57 let
29.01.Burke, Sean55 let
29.01.Passmore, Steve49 let
29.01.Parker, Scott44 let
29.01.Wanvig, Kyle41 let
29.01.Gleason, Tim39 let
29.01.Tolpeko, Denis37 let
29.01.Bourque, Chris36 let
29.01.DETGreiss, Thomas36 let
29.01.Mihalik, Vladimir35 let
29.01.Wandell, Tom35 let
29.01.ANAShattenkirk, Kevin33 let
29.01.O'Brien, Jim33 let
29.01.CARShore, Drew31 let
29.01.FLALammikko, Juho26 let
29.01.MINEriksson Ek, Joel25 let
29.01.CBJRoslovic, Jack25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.01.CGYPitlick- Nespecifikované zranění
15.01.WSHOshie- Poranění horní části těla
14.01.TORRitchie- Covid 19
14.01.OTTBrown- Zlomená čelist
13.01.FLAJohansson- Covid 19
13.01.EDMSmith- Poranění palce
13.01.DETBarber- Nespecifikované zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]