Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 06. 12. 2021 v 00:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 16824)
6 CBJ

SJS 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ123
SJS121
Po třetinách1:13:36:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ9912
SJS19105
Po třetinách9:1918:2930:34

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ00/12550.7%7811
SJS20/01049.3%3616

Přehled gólů

1. třetina
16:16CBJ1:0videoStř. golfemG: Adam Boqvist (5)A: Justin Danforth (2)
19:57SJS1:1videoTeč, DorážkaG: Nick Bonino (4)A: Matthew Nieto (2)A: Andrew Cogliano (4)
2. třetina
00:21SJS1:2videoStř. golfemG: Erik Karlsson (6)A: Alexander Barabanov (8)
00:53CBJ2:2videoStř. zápěstímG: Sean Kuraly (4)A: Andrew Peeke (5)A: Alexandre Texier (4)
08:44SJS2:3videoStř. golfemG: Brent Burns (2)A: Matthew Nieto (3)A: Timo Meier (14)
17:49CBJ3:3videoStř. příklepemG: Cole Sillinger (5)
3. třetina
01:57CBJ4:3videoStř. zápěstímG: Jack Roslovic (4)A: Max Domi (7)A: Andrew Peeke (6)
05:34CBJ5:3videoStř. zápěstímG: Adam Boqvist (6)A: Gabriel Carlsson (2)A: Jakub Voracek cze (18)
10:11SJS5:4videoStř. zápěstímG: Tomas Hertl cze (9)A: Jonathan Dahlen (4)A: Timo Meier (15)
18:53CBJ6:4videoTeč, DorážkaG: Alexandre Texier (8)A: Gustav Nyquist (6)A: Eric Robinson (5)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
18:30SJS2 minErik KarlssonDržení (Gustav Nyquist)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ90Elvis Merzlikins (výhra)30 - 340 - 00 - 030 - 3488.24%060:00
CBJ40Daniil Tarasov
SJS33Adin Hill (prohra)24 - 290 - 00 - 024 - 2982.76%058:59
SJS47James Reimer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
27Adam BoqvistObránce202+1020000-14:12
42Alexandre TexierCentr1120012110-17:39
2Andrew PeekeObránce022+2014300-23:16
7Sean KuralyCentr101005310157%18:05
34Cole SillingerCentr101+202011070%12:22
96Jack RoslovicCentr101-106302129%13:09
14Gustav NyquistCentr0110002001-13:01
16Max DomiCentr011+1010001-14:42
17Justin DanforthPravé křídlo011+200000180%12:48
50Eric RobinsonLevé křídlo0110012000-17:37
53Gabriel CarlssonObránce011+1010000-10:16
93Jakub Voracek czePravé křídlo011+2020000-15:50
8Zach WerenskiObránce0000010310-25:17
15Gregory HofmannCentr000+2013101-12:29
22Jake BeanObránce000-1020100-23:26
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo000-2010002-15:27
38Boone JennerCentr000003101048%16:51
44Vladislav GavrikovObránce000+1004010-23:33

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
28Timo MeierPravé křídlo022-3070010-18:00
83Matthew NietoLevé křídlo022+1002100-15:01
13Nick BoninoCentr101003110069%15:26
48Tomas Hertl czeCentr101+103100248%20:01
65Erik KarlssonObránce101-1230001-20:06
88Brent BurnsObránce101-1030200-23:52
11Andrew CoglianoCentr011+1000001-13:56
76Jonathan DahlenCentr011-2010001-14:52
94Alexander BarabanovLevé křídlo011+1010000-17:16
18Lane PedersonCentr000-100010033%10:01
21Jacob MiddletonObránce000+1023200-22:30
26Jasper WeatherbyCentr000-100110029%10:59
38Mario FerraroObránce0000021300-23:34
39Logan CoutureCentr000-401000050%16:11
44Marc-Edouard VlasicObránce000-1000200-16:45
51Radim Simek czeObránce000-2010200-13:22
62Kevin LabancPravé křídlo000-1021010-10:15
73Noah GregorCentr000+105011167%17:12

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Adam Boqvist
Adam Boqvist
G: 2, A: 0, P: 2
S: 2, +/-: +1
Andrew Peeke
Andrew Peeke
G: 0, A: 2, P: 2
S: 1, +/-: +2
Cole Sillinger
Cole Sillinger
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jon McIsaac
#2 - Jon McIsaac
Brandon Blandina
#39 - Brandon Blandina
Devin Berg
#87 - Devin Berg
Tyson Baker
#88 - Tyson Baker

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20554Columbus Blue Jackets CBJ-SJS San Jose Sharks201061513

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
abonentalexander1986dukyelguajeemmettforward01golo
charlica62jarynjuventus1kerrymatys1979m.beranek
moogmtlpetterson76rockysilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitfrancoahojanignac75inanakraca
maly.petkoondonpackova.ivet

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
ctibor88dindaflyers66funeskrab88nuovacchinni

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitelguajeemmettforward01francoahojan
juventus1maly.petkom.beranekmtlnuovacchinnipackova.ivetsilvia7
twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindaflyers66funescharlica62kerry
krab88matys1979moogondonpetterson76rocky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PITPIT-DETDET2:3s(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
NYRNYR-MINMIN2:3(2:0, 0:2, 0:1)Review
CHICHI-COLCOL4:6(0:0, 0:2, 4:4)Review
ARIARI-BOSBOS1:2(1:1, 0:1, 0:0)Review
DALDAL-WSHWSH0:5(0:3, 0:2, 0:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport2 10. 02. 2022 02:00
DALDAL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - ANAANA61681312
PHIPHI - LAKLAK96151510
STLSTL - WPGWPG2541817
FLAFLA - SJSSJS1721018
MTLMTL - EDMEDM3215117
DETDET - TORTOR1911414
TBLTBL - VGKVGK1631513
CARCAR - NJDNJD2010117
ARIARI - BUFBUF1254414
CGYCGY - VANVAN1083513
NYRNYR - SEASEA1411211
PITPIT - LAKLAK75367
CARCAR - SJSSJS1330211

Narozeniny hráčů

29.01.Hasek, Dominik57 let
29.01.Burke, Sean55 let
29.01.Passmore, Steve49 let
29.01.Parker, Scott44 let
29.01.Wanvig, Kyle41 let
29.01.Gleason, Tim39 let
29.01.Tolpeko, Denis37 let
29.01.Bourque, Chris36 let
29.01.DETGreiss, Thomas36 let
29.01.Mihalik, Vladimir35 let
29.01.Wandell, Tom35 let
29.01.ANAShattenkirk, Kevin33 let
29.01.O'Brien, Jim33 let
29.01.CARShore, Drew31 let
29.01.FLALammikko, Juho26 let
29.01.MINEriksson Ek, Joel25 let
29.01.CBJRoslovic, Jack25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.01.CGYPitlick- Nespecifikované zranění
15.01.WSHOshie- Poranění horní části těla
14.01.TORRitchie- Covid 19
14.01.OTTBrown- Zlomená čelist
13.01.FLAJohansson- Covid 19
13.01.EDMSmith- Poranění palce
13.01.DETBarber- Nespecifikované zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]