Colorado Avalanche - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 01. 2021 v 04:30 SEČ
COL STL
Další atraktivní souboj nás čeká nad ránem. Colorado a St. Louis patřili k naprosté špičce bývalé Západní konference. Blues dokázali vyhrát Stanley Cup v roce 2019, Avalanche jsou letošním nejžhavějším favoritem. St. Louis se bude muset vyrovnat se ztrátou kapitána Pietrangela, kterého nahradil Torey Krug, na straně domácího celku se bude snažit zazářit především Brandon Saad. Blues poté budou mít plné ruce práce přejít přes defenzivně laděného Devona Toewse, který do Colorada přišel z New Yorku.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 04:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
04. 09. 2020 22:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars4:5pPreviewReviewVideo
03. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
01. 09. 2020 03:30Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
31. 08. 2020 00:00Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 04:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
22. 08. 2020 03:30Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo
20. 08. 2020 04:30St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
18. 08. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
17. 08. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 08. 2020 00:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2020 21:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2020 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues7:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
16. 02. 2019 21:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues0:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche4:3pPreviewReviewVideo
01. 12. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
08. 04. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19229Colorado Avalanche COL-STL St. Louis Blues29431216

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentamadore77avs-forever1burneydesspidilitdwarf
emmetterastforward01francoagolohojanignac75
jakubsichtajarynjurcajuventus1kerrykorimaly.petko
matys1979m.beranekmirkrumtlpetestanleyvesce1995
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funeshromemilan66packova.ivet

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
detredwinglumupetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
detredwingemmettfrancoafunesjuventus1maly.petkomatys1979
m.beranekpackova.ivetpetrssonvesce1995vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77avs-forever1burneydilitdwarferast
forward01hojanjakubsichtajurcakerrykorimirkru
mtlstanley

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2021 20:00
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2021 04:00
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA311031817
CBJCBJ - TBLTBL2429818
VANVAN - MTLMTL8520422
BOSBOS - PHIPHI1112101510
STLSTL - LAKLAK2850916
WPGWPG - OTTOTT2742719
CHICHI - DETDET2532717
CGYCGY - TORTOR13125519
ARIARI - VGKVGK51015915

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan52 let
23.01.Holmstrom, Tomas48 let
23.01.Bouchard, Joel47 let
23.01.Hannan, Scott42 let
23.01.Daigneault, Maxime37 let
23.01.Tardif, Jamie36 let
23.01.St-Denis, Frederic35 let
23.01.NYIKomarov, Leo34 let
23.01.MacMillan, Mark29 let
23.01.Lessio, Lucas28 let
23.01.TBLNieves, Boo27 let
23.01.NJDHoltz, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.TORMatthews- Poranění horní části těla
21.01.NJDBlackwood- Covid 19
21.01.DETMerrill- Covid 19
21.01.DETGagner- Covid 19
20.01.CARTeravainen- Covid 19
20.01.WSHOvechkin- Covid 19
20.01.WSHOrlov- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]