Edmonton Oilers - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 01. 2021 v 04:00 SEČ
EDM VAN
Edmonton přivítá na svém ledě Vancouver. Fanoušci Oilers mohou sledovat opětovné shledání Leona Draisaitla s podzimní posilou Dominikem Kahunem. Obranu poté vyztuží Tyson Barrie. Největším tahákem na straně Vancouveru bude brankoviště. V jejich dresu se poprvé představí Braden Holtby, který před dvěma lety pomohl Washingtonu vyhrát Stanley Cup. Dokáže něco podobného i u Nucks, kteří minulý ročník všechny překvapili?

Tip redakce NHLportal.cz: 0


Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
08. 08. 2020 00:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
06. 08. 2020 04:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
04. 08. 2020 04:30Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
01. 08. 2020 21:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks4:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2021 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
05. 09. 2020 03:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
04. 09. 2020 03:30Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights4:0PreviewReviewVideo
02. 09. 2020 03:30Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
31. 08. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
03. 10. 2019 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
17. 12. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
30. 03. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19228Edmonton Oilers EDM-VAN Vancouver Canucks19107821

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentavs-forever1burneydesspierastforward01funes
hromeignac75jakubsichtajarynjurcajuventus1kerry
korimatys1979m.beranekmirkruvesce1995

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77francoagolomaly.petkomilan66mtlpackova.ivet
petepetrssonstanley

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
detredwingdilitdwarfemmetthojanlumuvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amadore77detredwingdwarfmaly.petkomatys1979packova.ivetpetrsson
stanley

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentavs-forever1burneydilitemmetterastforward01
francoafuneshojanjakubsichtajurcajuventus1kerry
korim.beranekmirkrumtlpetevesce1995vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 01. 2021 19:00
CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 01. 2021 20:00
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2021 04:00
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA30931716
CBJCBJ - TBLTBL2224616
VANVAN - MTLMTL7417419
BOSBOS - PHIPHI91091210
STLSTL - LAKLAK2440913
WPGWPG - OTTOTT2440716
CHICHI - DETDET2122615
CGYCGY - TORTOR1294516
ARIARI - VGKVGK4912813

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan52 let
23.01.Holmstrom, Tomas48 let
23.01.Bouchard, Joel47 let
23.01.Hannan, Scott42 let
23.01.Daigneault, Maxime37 let
23.01.Tardif, Jamie36 let
23.01.St-Denis, Frederic35 let
23.01.NYIKomarov, Leo34 let
23.01.MacMillan, Mark29 let
23.01.Lessio, Lucas28 let
23.01.TBLNieves, Boo27 let
23.01.NJDHoltz, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.TORMatthews- Poranění horní části těla
21.01.NJDBlackwood- Covid 19
21.01.DETMerrill- Covid 19
21.01.DETGagner- Covid 19
20.01.CARTeravainen- Covid 19
20.01.WSHOvechkin- Covid 19
20.01.WSHOrlov- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]