Diskuze k týmu St. Louis Blues

Zobrazeno 1-1 z 1<<  Předcházející  1  Následující  >>
krusky47 | 26. 10. 2019 21:25:25
co Boston jak dneska

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-OTTOTT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 31. 01. 2021 03:00
ANAANA-STLSTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

19. 01. 2021 02:00STLSTL-SJSSJS5:4Review
21. 01. 2021 03:00STLSTL-SJSSJS1:2sReview
24. 01. 2021 02:00STLSTL-LAKLAK-:-Preview
25. 01. 2021 02:00STLSTL-LAKLAK-:-Preview
27. 01. 2021 03:00VGKVGK-STLSTL-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA301031717
CBJCBJ - TBLTBL2426816
VANVAN - MTLMTL7519420
BOSBOS - PHIPHI1011101310
STLSTL - LAKLAK2650914
WPGWPG - OTTOTT2542717
CHICHI - DETDET2332715
CGYCGY - TORTOR12115517
ARIARI - VGKVGK51013913

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan52 let
23.01.Holmstrom, Tomas48 let
23.01.Bouchard, Joel47 let
23.01.Hannan, Scott42 let
23.01.Daigneault, Maxime37 let
23.01.Tardif, Jamie36 let
23.01.St-Denis, Frederic35 let
23.01.NYIKomarov, Leo34 let
23.01.MacMillan, Mark29 let
23.01.Lessio, Lucas28 let
23.01.TBLNieves, Boo27 let
23.01.NJDHoltz, Alexander19 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

žádná zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]